איתור נזילות לעסקים

עסקים רבים, כמו בתים פרטיים, סובלים מנזילות ומפגעי מים. ניתן לומר כי בעיה זו אינה פסחה על מפעלים ובתי תעשייה. למרות שנהוג לחשוב כי בעיית נזילות אינה חריפה בבתי עסק כפי שהיא בבית פרטי או בדירת מגורים, נזילה בחלל העסק יכולה לגרום לעסק להתנהל לא קשורה ואף להשבית לחלוטין את הפעילות העסקית. איתור נזילות לעסקים הוא הפתרון.

איתור נזילות חדשני

טיפול ואיתור נזילות מים בתוך עסק קיים ופעיל, היא משימה לא פשוטה בדרך כלל. למרות שאין הרבה קירות וצינורות מוסתרים, הצינורות הם רבים וישנם הרבה מרכיבים הפועלים בשטח. השיטות הקונסרבטיביות והישנות יגרמו בדרך כלל להפסיק את הפעולה התקינה של העסק, עד למציאת מקור הנזילה. פעולות אלו יכולות לכלול שבירת קירות, רצפה ואף הזזת ציוד וכל דבר אחר אשר יכול לגרום להפסדים נוספים לבית העסק.

שיטות איתור נזילות חדשות מאפשרות מציאת נזילות ללא הרס, ובמקרים רבים ללא הפרעה לפעילות התקינה של העסק. בעזרת ציוד חדיש ומתקדם, הכולל, מצלמות תרמיות, מערכות גז, מצלמות סיב ועוד, ניתן לאתר את מקורות הנזילה או הכשל בדיוק מירבי.

איתור נזילות לעסקים
איתור נזילות לעסקים – נזילה במשרדים

מומחה לאיתור נזילות

במקרים רבים, בתי עסק נמצאים בקומפלקס שלם של עסקים, בין אם מדובר בבניין משרדים, בנייני תעשיה או כל מבנה עסקי אחר. לעיתים אנו לא נדע מהיכן מקור הנזילה מגיע, ואיזה בית עסק אמור לטפל במפגע זה. על מנת למנוע ריבים במקרים רבים, מומלץ לבצע איתור נזילות לעסקים בעזרת מומחה, אשר יכול להציג בבירות מהיכן הנזילה, מי אמור לטפל בה, וכיצד לפתור אותה.

כידוע למים תכונות להתפשט, לכן לא תמיד מקור נראות הנזילה מעיד על המקור הכשל.

מעבר לציוד הנדרש לביצוע איתור נזילות במינימום זמן, ללא נזק ובדיוק מירבי, נדרשת גם מיומנות של בעל מקצוע המבין כיצד המכשירים עובדים, היכן יש לבדוק בבית העסק, אילו מערכות פועלות ומשפיעות, ועוד מגוון רחב של היבטים. לא כל אינסטלטור עם מצלמה יכול להתמצא באיתור נזילות אמין ואיכותי.
חברת אינפרא יובל בע"מ, מתמחה באיתור נזילות מים, מפגעי מים, צילום קווי ביוב, איתור כשלי מים.
במידה ובית העסק שלכם, בין אם מדובר במסעדה, מפעל, בניין משרדים או כל סוג מבנה, סובל מנזילה,
באפשרותכם ליצור קשר עם חברתנו, אשר יותר מתשמח לעזור לכם למצוא את מקור הנזילה. חברתנו מתמחה באיתור נזילות לעסקים.

לחברת אינפרא יובל בע"מ 27 שנות ניסיון עם מפגעי מים ואיתורם, הסמכות ותעודות, מאות לקוחות מרוצים.
באפשרותכם לקבל ייעוץ חינם בטלפון 054-900-5-700.
אל תיתנו לעסק שלכם להיפגע עקב נזילות סמויות או גלוית.