איתור נזילות מים בקיץ

איתור נזילות מים בקיץ היא אחת התקופות הטובות ביותר לאיתור נזילות מים. בניגוד למה שרבים חושבים, למרות מיעוט הגשמים והלחות בזמן הקיץ, ואף בזכות מיעוט הרטיבות החיצונית, ניתן לאתר את מקורות הנזילה בצורה האופטימלית ביותר. מומחי איתור נזילות מעדיפים לעבוד בזמן שגשמים ולחות אינם משפיעים על הבדיקה. בידוד מקור הרטיבות מאפשר איתור מדויק יותר ונכון יותר.

איך מאתרים נזילה?

איתור נזילות כיום מתבצע בעזרת טכנולוגיה מתקדמת. בעזרת כלים חדשים לאיתור נזילות, רטיבות, פיצוצי מים, סתימות צנרת וביוב. בזכות מצלמות אינפרא אדום, אשר מזהות הבדלי טמפרטורה, ניתן לאתר בקלות את מקור הרטיבות ולטפל בנזילה.
עקב חוסר לחות וגשם בקיץ, כאשר ישנה נזילה, ניתן בקלות יתרה להבחין בהבדלי הטמפרוטורות. לכן איתור נזילות מים בקיץ מוצלח יותר ונוח לתיקון.

איתור נזילות מים בקיץ
הבדלי טמפרטורה – איתור נזילות מים

היכן אפשר לאתר נזילות?

לא חשוב אם הנזילה היא בקיר, בתקרה או ברצפה, בזכות הכלים המתקדמים של אינפרא יובל בע”מ ניתן לזהות את מקור המדויק של הנזילה. איתור הנזילות מתבצע בכל אזור, גם באזורים הקשים להשגה.
מעבר לאיתור נזילות בקירות וברצפה, ניתן לאתר מפגעים וחסימות בצנרת. בעזרת מצלמות ביוב מתקדמות, ניתן להגיע כמעט לכל עומק, ולקבל תמונת מצב על הצנרת. צילום צנרת ומרזבים מאפשרים לגלות את המיקום המדויק של הנזילה או החסימה בצנרת. לאזורים קשי השגה או מסובכים יותר, כגון צינורות באדמה או איתור נזילות בבריכות שחיה, ניתן לבדוק את כלל סוגי איתור הנזילות ולבחור את הפתרון הנכון ביותר.

מדוע לבחור בנו?

במידה ונתקלתם בנזילה בביתכם, או נזילה מהשכנים, ואינכם יודעים מהיכן הנזילה, מי אמור לתקן או לשלם על הנזקים, חברת אינפרא יובל בע”מ היא הכתובת. כאשר ישנה נזילה, הסיטואציה אינה נעימה, ומשפיעה על רמת החיים והנוחות שלכם. באפשרותכם להיעזר בחברתנו לצורך איתור מקור הנזילה, במקצועיות ובמהירות. חברתנו מתמחה באיתור נזילות מים ומפגעי מים מכל הסוגים, בעזרת מכשור חדש ומתקדם. שירות מעולה ותוצאות מדויקות בהתחייבות. לכל שירותי אינפרא יובל בע”מ בדקו בעמוד שירותי איתור נזילות מים. או צרו קשר עכשיו לקבל ייעוץ חינם. המומחים לאיתור נזילות מים ומפגעים. 054-900-5-700