ייבוש נזקי מים

ייבוש נזקי מים

ייבוש נזקי מים

ייבוש ושיקום נזקי מים נעשה לאחר איתור נזילות מדויק ותיקון הנזילה. לאחר האיתור המדויק ניתן לגשת בצורה נכונה לשיקום הנזקים שנגרמו מנזילה, רטיבות, לחות, או צנרת לקויה. הייבוש והשיקום נעשים על ידי כלים מקצועיים בצורה הטובה ביותר. ייבוש ללא נזק רב וללא החלפת ריצוף כמו בעבר.

לאחר מציאת מקור הנזילה, מים ולחות עדיין נשארים כלואים. במידה ומדובר על רצפה שבסיסה הוא חול או סומסום, ומקור הנזילה היה קרוב לרצפה זו, כמעט בוודאות שהחול נשאר רטוב בחלקיו הגדולים.

הרטיבות, הלחות וזיהום המים גורמים להתנפחות, התרופפות חיבורים, קורוזיה, עובש וריחות רעים במבנה, בתכולה ובציוד. לכן חשוב לבצע את האיתור המדויק והייבוש הנכון כמה שיותר מהר, ולהעזר בבעל מקצוע מיומן. גם אם טיפלתם בנזילה, ישנו צורך בייבוש הנזילה על מנת למנוע נזק למבנה, ירידת ערך או פגיעה בבריאות.

לחות יכולה לגרום להופעת תיקנים וחיידקים כגון עובש ובקטריות שונות. על מנת לשמור על בריאותכם, ייבוש תת רצפתי או ייבוש רטיבות בקירות ובתקרה הם הצעד הבא.

ייבוש נזקי מים

בדיקת לחות

בדיקת לחות היא השלב הראשון. על מנת לדעת כיצד ובאיזו עוצמה לטפל בהצטברות הנוזלים, יש צורך לקחת דגימה מן החול ולברר את רמת הלחות. בדיקת לחות נעשית במגוון מכשירים, בהתאם למקום הבדיקה. ניתן לבצע בדיקת לחות בקיר בעזרת מד לחות. בדיקת לחות תת רצפתית לחול או סומסום בעזרת מאזני לחות.

לאחר מדידת כמות הלחות יש צורך לייבש את האזור. לייבוש האזור נשתמש במגוון כלים: יבשנים, מאווררים, מפזרי חום, משאבות ומפוחים. בהתאם לאזור ולרטיבות נדע באילו כלים להשתמש על מנת לבצע את ייבוש נזקי המים בצורה הטובה ביותר והמהירה ביותר.

שיקום נזקי מים

לאחר ביצוע הפעולות לייבוש נזקי המים, נשקם את האזורים הפגועים. טיהור אוויר, תיקוני ריצוף, צבע וקיר. נבצע את כלל הפעולות על מנת להחזיר את המצב לקדמותו. בהתאם למפגע ולאזור ביצוע עבודות הייבוש, נוכל להבין כיצד לשקם את האזורים הפגועים.

יתרונות ייבוש נזקי מים:

  • ייבוש קירות במהירות רבה וחזרה לשגרה
  • נפטרים מהריחות הרעים לתמיד
  • שיקום המבנה והחזרת ערך לדירה
  • חסכון בכסף – מבטלים תיקונים חוזרים והחלפת ריצוף
  • דוח מפורט הכביל בבית משפט
  • שמירה על בריאות ומניעת התפתחות מחלות ועובש
  • מניעת התפשטות לחדרים אחרים ושכנים

צרו קשר היום לקבלת הצעת מחיר לייבוש נזקי מים ואיתור מפגעי מים!

054-900-5-700