מאתר נזילות מים מומחה

איתור נזילות מים

מאתר נזילות מקצועי

איתור נזילות מים הוא עסק מורכב. דרוש ידע רב וניסיון של מקרים רבים על מנת לבצע גילוי מדויק של מקור הנזילה. מעבר למכשור המקצועי והעדכני, נדרשת גם הסמכה ותעודות המעידות על מקצוענותו של מאתר הנזילות. מאתר נזילות בעל ניסיון ידע להבין את מקור הנזילה בזמן מהיר יותר, וידע להתאים את הכלי הדרוש למציאת מקור הנזילה, ולהציע פתרון מתאים לסוג הנזילה. מאתר נזילות מקצועי בעל מכשור מתקדם, יצליח לגלות את מקור הבעיה ללא הרס, במינימום זמן ומינימום מאמץ.

מחיר איתור נזילות מים

עלות איתור וגילוי נזילה מגיע לכמה מאות שקלים. מאתר נזילות מקצועי עלול לעלות מעט יותר מאשר מאתר מתחיל. אולם חשוב לא לנסות לחסוך אחוזים בודדים ולגלות כי איתור הנזילה נעשה בצורה לא מדויקת ולא מקצועית ולבסוף, לא מצאתם את מקור הנזילה הנכון ויש צורך להזמין מאתר נוסף. לכן בקבלת הצעת מחיר לאיתור נזילות מים, בצעו שקלול של ניסיון מאתר הנזילות, מכשור המאתר, אמינותו והשירות הסופי שבו אתם מקבלים – מעבר לגילוי מדויק של מקור הנזילה. בקשו קבלת דוח מפורט הכולל תמונות וקביל בבית משפט. בנוסף בקשו המלצות לאופן תיקון ומניעת הנזילה לצמיתות. בנוסף ניתן לבקש טיפול בנזקי הנזילה ושיקומן.

מכשיר לאיתור נזילות מים

קיים מגוון רחב של מכשירים לאיתור נזילות מים. כל מכשיר מתאים לסוגים שונים של מקורות נזילה ואזורי נזילה. סיבות עיקריות לנזילות הם צנרת, איטום פנימי או חיצוני. בין אם מדובר בבלאי, שבר או בניה לקויה, חשוב לדעת לבחור את הציוד הנכון ביותר. על מנת לקצר זמנים ועלויות, בעל המקצוע ידע, בזכות ניסיונו והשכלתו, באילו כלים להשתמש. הכלים והציוד שבהם ניתן להשתמש על מנת לבצע איתור נזילות וגילוי ליקויים מים הם: מצלמה תרמית – מצלמת אינפרא אדום. מאפשרת קבלת הבדלי טמפרטורה בכל חלל אפשרי, בקירות תקרות ורצפה. מצלמות ביוב ומצלמות סיב – מצלמה בקצה סיב אופטי ארוך, המאפשרת החדרת הסיב לצינורות ביוב או מים ארוכים לאיתור חסימות, סדקים ונזילות. מודד לחץ מים – בדיקת לחץ מים בצנרת לאיתור נזילות בצנרת. מערכת איתור נזילות אקוסטית – מאפשרת גילוי רעשי נזילה בקירות, צנרת וחללים סגורים. מערכת איתור נזילות בגז – מערכת המאפשרת החדרת גז לצינורות או חללים לגילוי מקור נזילת המים. גלאי לחות – גלאי לחות שונים המאפשרים לקבוע את רמת הלחות. ישנם גלאים לבדיקת רטיבויות חול, לחות בקירות וחללים נוספים.

עקב ריבוי הכלים, רק בעל מקצוע אשר עבר הדרכה בכלים אלו, באפשרותו לדעת איזה כלי לאיתור נזילות עליו לבחור ולהתאימו לנזילה.

תיקון נזילה

מוקדי נזילות

מאתר נזילות מוסמך יצליח לאתר את מקורות ליקויי המים בשלל מקומות אפשריים. החל מאיתור נזילות בקיר, בתקרה או ברצפה. איתור נזילות מהגג, צילום קווי ביוב, צילום מרזבים. איתור נזילות בבריכות שחייה, צילום תשתיות צנרת ועוד. בנוסף מומלץ לבחור בעל מקצוע אשר ידע לספק פתרון כולל לבעיות רטיבות ומים. מעבר לאיתור הנזילה, מאתר הנזילה יכול לבצע ייבוש ותיקון נזקי מים, איטום קירות פנים וחוץ, איטום גגות ומרזבים. תיקון פנים צנרת בשיטה חדשנית, צילום צנרת תת קרקעית. דוחות בדק בית ועוד.

חשוב לבחור בעל מקצוע אשר ימליץ על בעלי מקצוע נוספים, אשר באפשרותם לספק פתרון כולל ומקיף כגון צביעה ותיקון נזקי נזילה. 

מאתר נזילות מומחה – אינפרא יובל

חברת אינפרא יובל בע"מ – מומחים באיתור נזילות מים ונזקי מים. לחברה מעל 20 שנות ניסיון באיתור נזילות מים, אינסטלציה וצנרת. החברה מספקת את מגוון הפתרונות לגילוי מקורות הרטיבות, טיפולם וקביעת מקורות הליקוי. דוחות החברה קבילים בבית המשפט וניתנים ברמה הגבוהה ביותר.

באפשרותכם לקבל ייעוץ חינם ושקט נפשי בכל איתור נזילה. צרו קשר עם המומחים לאיתור נזילות – 054-900-5-700