עובש בקירות

עובש בקירות

עובש בקירות הינם חיידקים הנוצרים לרוב עקב רטיבות ולחות בחלל הקיר או החדר.
נזילה בחלל הקיר שלא מטופלת בזמן יכולה לגרום להיווצרות של עובש וחיידקים מסוכנים הנמצאים עשרים וארבע שעות בקרבתכם ובקרבת משפחתכם.

חיידקים אלו מסכנים את בריאותכם – העובש הוא בעצם פטרייה אשר עלולה לגרום לדלקת ריאות, סרטן, טרשת ואפילו מוות. לכן חשוב לטפל בנושא העובש בשיא הרצינות ולא להקל ראש. לרוב חדרים הנמצאים בצד המערבי של הדירה נפגעים מהתפתחות עובש עקב הגשמים. אך ישנם גם סיבות אחרות להתפתחות של עובש; נזילת צנרת, סדקים בגג, דליפות משכנים וגורמים אחרים להצטברות מים ולחות.

עובש בקירות ובתקרה נגרם בדרך כלל עקב הצטברות גדולה של מים ולחות. דבר הנוצר מאיטום לקוי או נזילה בחלל החדר. הנזילה יכולה להיות פנימית או חיצונית. ניקוי וטיפול יסודי של אזור העובש אינו מספיק, מכיוון שעובש עשוי לחזור במהירות לאחר הטיפול. רק איתור וגילוי מקור הנזילה וחדירת המים יכולה להפסיק לחלוטין את הצטברות ונזילת המים באזור.

איתור נזילות מוקדם וטיפול בכל בעיה של נזילה או עובש בצורה נקודתית, ממוקדת ויעילה הינה דבר חשוב ביותר על מנת לשמור על בריאותכם. בנוסף, שמירה על הרכוש וערך הדירה חשוב לא פחות. חשוב להזמין בעל מקצוע אשר מבין בנושא איתור וגילוי הנזילות. מומחה מאפשר איתור מוקדי הנזילה בצורה מדויקת תוך שמירה על הרכוש וגרימת נזק מינימאלי בטיפול הליקויים. איתור הנזילות ומקור העובש חשוב ביותר, בעקבות כך יש צורך לבחור איש מקצוע מיומן המכיר את שלל האפשרויות הקיימות למציאת וגילוי מקורות הנזילה.

עובש בקירות
עובש בקירות

כמובן שאיתור הנזילה אינו סוף הסיפור אלא רק ההתחלה. לאחר איתור הנזילה יש צורך לאטום ולשקם את מקור הנזילה ולאחר מכן לבצע ניקוי יסודי של אזור העובש על מנת לנטרל את שלל החיידקים והפטריות שנוצרו. ישנו צורך בשימוש בחומרים אנטיבקטריאלים מיוחדים אשר ימנעו פיתוח של עובש וינקו יסודית.

חברת אינפראיובל מתמקצעת באיתור מדויק של נזילות וטיפול יסודי בעובש. בעזרת מיכשור מתקדם של מצלמות בטכנולוגיה מתקדמת וחומרים מתאימים ניתן לאתר ולטפל בכל מוקדי הנזילות בבית.