צילום ביוב

מצלמת ביוב

צילום קווי ביוב ומרזבים הוא תחום חדש יחסית. בזכות הטכנולוגיה החדשה המאפשרת את בדיקת הצנרת בצורה אבסולוטית, תחום בדיקת ותיקון הצנרת התפתח בצורה דרסטית.

בעזרת מצלמות משוכללות, הכוללות מצלמה איכותית, המאפשרת תמונה מלאה וחדה. צילום עם אור, כדי לראות את הצנרת בבירור. מצלמות רובוט המגיעים לעומקים, וצילום בעזרת הבדלי חום.

כל אלו מאפשרים צילום ביוב וצנרת בצורה מהירה, ללא נזק וללא צורך בניחוש. ניתן לדעת במדויק היכן הצינור השבור, הלקוי או המתפורר, והיכן הנזילה.

מתי צריך לצלם את הביוב

צילום ביוב נעשה בדרך כלל כאשר ישנו חשש לתקלה בצנרת הביוב. במידה וישנה נזילה בבית או שמערכת הביוב אינה מחזיקה מעמד, אנו נראה את הסימנים לכך. ביוב סתום לרוב מעיד על צנרת שבורה או חסומה.

המקרים בהם צילום ביוב דרוש הוא צינור שבור, שורשים או חלקי עצים במערכת הביוב, צילום מרזבים חסומים, צילום מערכות ביוב ישנות – לצורך בדיקה מקיפה או חדשות – בקבלת דירה חדשה.

צילום ביוב

מה עושים כאשר יש תקלה בביוב

לכולם ברור מדוע חשוב לשמור על מערכת הביוב תקינה ופעילה. לכן במידה וישנה תקלה, חשוב לטפל בה באופן מיידי. בעזרת המומחים של אינפרא יובל, ניתן לאתר את מקור התקלה במהירות רבה כולל פתרונות המתאימים במדויק לאופן הליקוי.

לצורך הבנה של הפתרון הדרוש, יש צורך לבדוק את כלל הצנרת הפגומה, בעזרת צילום צנרת. גם אם עומק הצנרת ארוך, ישנה טכנולוגיה המאפשרת שליחת רובוט לצורך צילום המפגע. בנוסף, ישנם מערכות רובוט אשר מבצעים את הטיפול בצנרת ללא צורך בהגעה למיקום הנזק.
לאחר גילוי הנזק, ובהתאם למקרה אנו מתאימים את הפתרון המתאים.
לדוגמה צנרת פגומה או שבורה, ניתן לתקן בעזרת תיקון פנים צנרת. ללא צורך בהחלפת כל הצנרת בבניין.

במידה ישנם גופים זרים בצנרת כגון שורשים, חלקי עצים, או חלקים אחרים ניתן להוציאם בקלות לאחר מציאת מיקומם המדויק.

צילום ביוב - אינפרא יובל בע"מ 054-9005700

צילום ביוב – המומחים

אל תתפשרו על הטיפול במערכת הביוב שלכם. צרו קשר עם המומחים של אינפרא יובל בע"מ. מעל 25 שנות ניסיון. התייעצו עם המומחים שלנו לגבי כל תקלה במערכת הביוב. אנו מספקים סרטוני וידאו ודוחות מפורטים הקבילים בבית המשפט. טיפול ופתרון לכל בעיה. צילום ביוב רק עם המומחים של אינפרא יובל.

 

[pojo-form id="3100"]